Większość posiadaczy Bitcoin biorąc Bitcoin do swoich grobów, jeśli jego cena nie łamie się powyżej 10.000 dolarów.

Kiedy akcja cenowa Bitcoin’a staje się wyczerpująco nudna, złoty robak Peter Schiff chce wiedzieć jak długo wytrzymasz

Uprawianie kultu pisania
Bitcoin nie będzie długo świecił.
Według ostatniego sondażu przeprowadzonego przez Petera Schiffa, lwia część posiadaczy Bitcoinów jest skłonna zabrać swoje BTC do grobu, jeśli cena wiodącej kryptokurówki nie przekroczy 10.000 dolarów.

Przez ostatnie 20 dni, Bitcoin Code utknął w bardzo wąskim zakresie handlowym, z bykami i niedźwiedziami osiągającymi pewną równowagę.
Raoul Pal Predicts When Bitcoin (BTC) Price Could Reach $1 Mln
Uprawianie kultu pisania
Podczas gdy czekanie na to, by Bitcoin trafił pięć cyfr na łożu śmierci jest z pewnością przesadą, fakt, że 61 procent podaży monety nie zmieniło się od ponad roku, pokazuje jak zdeterminowani są hodlerzy.

Ostatnie badanie Chainalysis pokazuje, że 60 procent właścicieli Bitcoinów nigdy nie handlowało 75 procentami swoich monet.

Dokument CNBC z 2018 roku zwrócił uwagę na krypto-milionera Justina (alias „Crypto Kid“), który mieszkał w domku na drzewie, aby nie spieniężyć swoich kryptofladek, nazywając handlarzy „zdrajcami“.

Bitcoin jest najlepiej prosperującym aktywem ostatniej dekady (z ogromnym marginesem), co wspiera tę silną, brudną mentalność.

Powiązane
Cena Bitcoin (BTC) jest „za niska“: Twitter Reaguje na tweet Elon Musk’s

Jaw-Dropping Tweet
Bitcoin nie będzie długo świecił.
Jak donosi U.Today, Schiff skończył żałować, że nie kupił wcześniej Bitcoin sprzedać do hype.

Teraz rutynowo przepowiada rychły upadek największej na świecie kryptokuranty, twierdząc, że „nie będzie ona długo świecić“.

W swoim nowym tweecie Schiff zaznacza, że Bitcoin jest teraz niższy niż rok temu, kiedy BTC handlował ponad 11.000 dolarów.